مشاور فناوری اطلاعات
مشاور فناوری اطلاعات
یادگیری ریکت
React چیست؟

در این مقاله میخواهیم در مورد اهمیت داشتن فروشگاه اینترنتی و اینکه چگونه باید سفارش طراحی سایت فروشگاهی ثبت کرد و در مورد هزینه طراحی سایت فروشگاهی نیز صحبت خواهیم کرد.

احتمالا تا به حال فروشگاه های اینترنتی بسیاری را دیده اید. اگر کسب و کاری سنتی دارید، باید بدانید که طراحی سایت فروشگاهی برای شما یکی از واجبات است. البته شما این کار را زمانی انجام می دهید که واقعا به دنبال پیشرفت در کار خود باشید. در ادامه نکات مهمی را در این رابطه بیان می کنیم.

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

شما هم می خواهید سفارش طراحی سایت فروشگاهی را داشته باشید اما هنوز در این کار مردد هستید؟ خوب جای خوبی آمده اید، در ادامه از اهمیت این کار برای شما می گوییم تا تردیدها را کنار گذاشته و همین الان شروع کنید.

  • یک فروشگاه ۲۴ ساعته دارید.

بعد از آنکه ساعت کاری شما تمام شد، یا در سفر بودید، باز هم فروشگاه شما باز است و مشتری خواهید داشت.

  • هزینه های راه اندازی آن کم است.

خوب تصور کنید که می خواهید یک بوتیک داشته باشید. شما به چقدر سرمایه نیاز دارید؟ برای اجاره باید پول زیادی را کنار بگذارید، برای خرید اولیه هم همینطور اما در طراحی سایت فروشگاهی دیگر نگران این موارد نیستید، زیرا هزینه راه اندازی آن خیلی کمتر است.

  • به طور نامحدود مشتری خواهید داشت.

آیا شما در مغازه خود روزی ۱۰۰۰ نفر مشتری دارید؟ با سفارش طراحی سایت فروشگاهی، داشتن این تعداد از مشتری دیگر دور از ذهن نیست.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی یک سایت فروشگاهی خوب

حال که شما با اهمیت داشتن یک سایت فروشگاهی آشنا شدید، لازم است در مورد ویژگی های آن هم اطلاع داشته باشید.

  • رابط کاربری ساده ای داشته باشد.

رابط کاربری به این معنی است که کاربران شما به سادگی به قسمت های مختلف سایت دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال به سادگی بتوانند محصولات شما را ببینند. دسترسی به فاکتور خرید برای آن ها راحت باشد. در زمان کوتاهی بتوانند سبد خرید خود را مشاهده کنند و…

  • طراحی زیبایی داشته باشد.

طراح سایت فروشگاهی به خوبی می داند که از چه رنگی استفاده کند که مشتری ها بهتر جذب شوند. او می داند طراحی را به چه سبکی انجام دهد که کاربر از آن لذت ببرد.

  • برای موتورهای جستجوگر بهینه باشد.

اگر شما بهترین سایت هم داشته باشید اما به سئو آن توجه نکنید، نتیجه خوبی در انتظار شما نخواهد بود. طراحی سایت زمانی ارزشمند است که به سئو سایت هم توجه داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

بعد از خواندن مطالب بالا احتمالا تردید شما برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی بسیار کمتر شده است. از این رو به دنبال اطلاعاتی در رابطه با هزینه این کار هستید. خوب صادقانه باید بگوییم که نمی توانیم مبلغ دقیقی را به عنوان هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی بیان کنیم.

این هزینه با توجه به فاکتورهای مختلفی مشخص می شود. از آنجایی که چنین فاکتورهایی برای هر سفارش با دیگری متفاوت است پس، هزینه هم متغییر خواهد بود اما نگران نباشید. شما می توانید به سادگی با توجه به نیاز خود، مبلغ دقیق طراحی سایت را جویا شوید اما چطور؟

جهت سفارش طراحی سایت فروشگاهی کافی ست با کارشناس های شرکت ونداد تماس بگیرید. در ابتدا شما به طور رایگان از مشاوره فناوری اطلاعات این شرکت بهره مند می شویدف سپس با توجه به نیاز دقیق خود می توانید از قیمت و هزینه نهایی مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *