طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

طراحی سایت کرج
طراحی سایت در کرج
21 تیر 1400
طراحی سایت فروشگاهی در خرم آباد
23 تیر 1400

به زندگی خود نگاه کنید. قبلا چگونه به خرید می پرداختید؟ خرید اینترنتی برای شما راحت تر است یا حضوری؟ دوست دارید برای خرید به فروشکاه بروید یا فروشگاه را در منزل خود بیاورید؟ با پاسخ دادن این به سوال ها متوجه می شویم که چه قدر سبک خرید کردن ما با چند سال گذشته متفاوت شده است. امروزه کمتر کسی است که از فروشگاه های آنلاین خرید نکند. ما امروز درباره اهمیت داشتن یک سایت فروشگاهی در شیراز صحبت می کنیم.

چرا به طراحی سایت فروشگاهی در شیراز نیاز داریم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت ما برای بهبود کسب و کار به طراحی یک وبسایت برای خود نیازمندیم. فرقی نمی کند در شیراز باشیم یا در شهر دیگر. باید دید هدف ما از طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

اهداف تاسیس سایت فروشگاهی

تفاوتی ندارد طراحی سایت شما با وردپرس است یا کد نویسی. هدف از به وجود آمدن وسایت های فروشگاهی پیشرفت در کسب و کار است. پیشرفت در کسب با مشاوران و تیم قوی میسر می شود. تیم ونداد با تجربه در طراحی سایت های فروشگاهی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. با بهروری از همه امکانات این سوال به وجود می آید که چه چیزی سایت فروشگاهی را از بقیه سایت ها متمایز می کند؟ سایت فروشگاهی در شیزار با بقیه سایت ها چه فرقی می کند؟

سایت فروشگاهی در شیراز

وجه تمایز سایت فروشگاهی

برای درک بهتر این مطلب بیایید از دنیای دیجیتال خارج شویم. شما چه تفاوتی در فروشگاه و شرکت و… می بینید؟ درسته! هر تفاوتی که در دنیای واقعی بین فروشگاه و سایر خدمات وجود دارد در دنیای دیجیتال نیز صدق می کند. سایت فروشگاهی در شیراز هم به همین نحو با سایر سایت ها در شیراز تفاوت دارد. اما این تفاوت ها در چیست؟

فرق فروشگاه ها با هم چیه !

وقتی اولین بار پا به فروشگاهی بگذاریم قطعا جذب چیزهای مختلفی خواهیم شد. شما در نگاه اول به چه چیزی جذب می شوید؟ همین موارد هست که دو فروشگاه را از هم متمایز می کند. هر فروشگاه ویترین مخصوص خود را دارد.  سایت فروشگاهی شما هم از این مسئله مستثنا نیست. صفحه اول سایت شما به مانند ویترین فروشگاه عمل می کند. مخاطب باید با آن جذب شود. اگر سایت شما مانند یک فروشگاه لوکس به نظر آید فرقی نمی کند; سایت فروشگاهی در شیراز یا در هر شهر دیگری باشد; قطعا در فروش آن تاثیر خواهد گذاشت.

 همه این کار ها کردم بعدش چی؟

اگر با کمک تیم مورد نظر  خود تمام نکات را رعایت کردید باید وارد فاز جدیدی از کار شویم. با آمدن مشتری به سایت و جذب شدن آن;  نصف راه را پیمودیم. قدم بعدی نحوه ارائه امکانات سایت ما است. با وجود زیاد بودن سایت های فروشگاهی در شیراز و ایران، ما باید به فکر ارائه خدمات و امکاناتی باشیم که مارا از بقیه رقبا جلو بیاندازد. اما خب چه امکاناتی می تواند برگه برنده سایت فروشگاهی شما در شیراز باشد.

سایت فروشگاهی

برگه برنده سایت فروشگاهی ما!

با وجود کمبود امکانات در شیراز نسبت تهران، امکانات سایت فروشگاهی ما باید در سطح سایر سایت های فروشگاهی کشور باشد. به امکانات سایت های بزرگ مانند آمازون دقت کنید. این امکانات و خدمات برگ برنده شما نسبت به بقیه سایت ها است. از مهم ترین این امکانات می توان اشاره کرد به :

۱- تنوع محصولی:

اگر مشتری به سیات شما بیاید و محصول مورد نظر را پیدا نکند از سایت خارج می شود. فروشگاهی که تنوع محصولی نداشته باشد قطعا فروش بالایی هم نخواهد داشت.

۲- اعتماد سازی:

برای خرید مهم است که مشتری اول به شما اعتماد داشته باشد. این اعتماد را شما می توانید با به نمایش گذاشتن رضایت مشتری های دیگر به وجود آورید.

۳- امکان جستو جو:

همانطور که فروشگاه ها با قفسه بندی به پیدا کردن محصول مورد نظرمان کمک می کنند. قابلیت جست و جو در سایت ما به مشتری این امکان را می دهد که به راحتی در میان محصولات انبوه; محصول مورد نظر را پیدا کند.

۴- خدمات پس از فروش:

خدمات پس از فروش خوب می توانید این اعتماد را در مشتری به وجود آورد که از فروشگاه مطمئنی خرید می کند. سایت فروشگاهی در شیراز  باید خدمات پس از فروشش را نه تنها در شیراز بلکه در کل کشور گسترش داده تا به موفیقت خوبی برسد.

موفقیت در فروش

همه این مطالب را گفتیم که به کسب و کار فروشگاهی شما را در شیراز بهبود ببخشیم. سایت فروشگاهی می تواند پله ای به سمت موفقیت تجارت شما باشد. اگر شما از این اطلاعات استفاده کرده اید و برای شما کاربرد داشت، نظرات خود را با ما به اشتراک بگزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *