طراحی سایت در زنجان
طراحی سایت شرکتی در زنجان
طراحی سایت در تبریز
چرا هر بیزینسی در تبریز به وب سایت نیاز دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

تجارت الکترونیک و پیش برد کلیه امور بصورت مجازی و در بستر اینترنت رشد چشم گیر و روز افزونی دارد.

امروزه اکثر مردم جهت خرید لوازم مورد نیاز خود ترجیح می دهند. بصورت انلاین و بدون نیاز به خارج شدن از خانه، در هر ساعتی از شبانه روز که تایم ازاد داشتند سفارش خود را ثبت کنند. البته لازم به ذکر است کرونا تاثیر بسیاری بر این موضوع گذاشته است. حال اگر در این شرایط کسب و کار خود را فقط بصورت سنتی پیش ببرید. قطعا از رقبا عقب می مانید و بهترین راه درامدی خود را از دست می دهید.

در این روز های کرونایی که بیشتر از هر شهر دیگری، کلان شهر تهران تعطیل است. داشتن یک وب سایت فروشگاهی در تهران از واجبات است.

حتی اگر کرونا را در نظر نگیریم، باز هم وجود یک وب سایت فروشگاهی در تهران بخاطر شرایط مختلف ائم از ترافیکی که باعث می شود مردم به سختی در خیابان ها تردد کنند، از واجبات است!

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در تهران

اگر قصد دارید طراحی سایت فروشگاهی در تهران انجام دهید، برای اطلاع از هزینه باید بدانید؛ هزینه نهایی یک وب سایت به اپشن های مختلف آن بستگی دارد!

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در تهران، در شرکت های مختلف متفاوت می باشد ولی باید در نظر داشته باشید همیشه قیمت ارتباط مستقیم با کیفیت ندارد!

حتما قبل از ثبت سفارش خود به رزومه و نمونه کار های شرکت سفارش گیرنده را به خوبی بررسی کنید.

ویژگی های سایت فروشگاهی

یک وب سایت فروشگاهی استاندارد باید یک سری ویژگی های خاص خود را داشته باشد، که هم استاندارد های لازم در آن رعایت شود و هم از نظر بصری و کاربرد راحت بر روی کاربران تاثیر خوبی بگذارد.

در ادامه به تعدادی از این ویژگی ها اشاره می کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

اهمیت رسپانسیو

وقتی ۴۶٪ از مصرف کنندگان کل فرآیند خرید خود (از تحقیق تا خرید) را روی تلفن های هوشمند به اتمام می رسانند. اگر وب سایت شما برای موبایل مناسب نباشد ، فروش زیادی را از دست خواهید داد. یک شرکت طراحی سایت متبحر این اطمینان را می دهد که بازدید کنندگان از انواع دستگاه ها بدون هیچ گونه محدودیت طراحی به همان اندازه در سایت تجربه عالی خواهند داشت , این مورد از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی چه در تهران چه در هر لوکیشن دیگری می باشد.

زیبایی ظاهری

وقتی صحبت از طراحی وب می شود ، “ظاهر خوب” معمولاً به معنای چیدمان راحت ، تایپوگرافی و شمایل نگاری زیبایی پسند ، تصاویر واضح و سایر عناصر طراحی سایت است که فروشگاه شما را از بقیه وب سایت های فروشگاهی متمایز می کند. اگر بستر تجارت الکترونیکی شما فاقد ویژگی های سفارشی سازی و قالب های زیبا و آماده برای استفاده است ، شما با استفاده از همان قالب کاربران بسیاری را از دست داده و باز هم از رقبا عقب می مانید! و این موضوع جلوه بدی برای نام تجاری شما خواهد داشت.

رابط کاربری

در نظر بگیرید یک وب سایت بسیار زیبا با تمامی امکانات مورد نیاز طراحی کرده اید، حال زمان این فرا رسیده که کاربران وارد وب سایت شما شوند؛ ایا اگر کار کردن با وب سایت شما برای آن ها به قدری پیچیده و دشوار باشد که زمان زیادی صرف شود و یا آن ها را کلافه کند، در سایت شما می مانند؟ یا از سایت فروشگاهی شما خرید می کنند؟

خیر! پس بخاطر داشته باشید برای طراحی سایت فروشگاهی خود در تهران باید به این نکته توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *