طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی
تصویر تگ Html
زبان Html چیست؟

امروزه با همه گیر شدن فضای اینترنت و دسترسی آسان و راحت به آن، افراد صاحب کسب و کار برای بهتر دیده شدن محصولات و خدمات خود و تصاحب برند، نیاز دارند که ویترین کسب و کار خود را در فضای مجازی بنا کنند. بهترین نوع نمایش این ویترین طراحی سایت است.در این مقاله با چگونگی طراحی سایت شرکتی، ویژگی های طراحی سایت شرکتی، هزینه طراحی سایت شرکتی و … آشنا خواهید شد.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی :

یک وبسایت شرکتی خوب، ویترین شرکت در فضای اینترنت است که با توجه به آن، می‌توانید سطح کلاس کاری و توانایی خود را به رخ دیگران بکشید. با طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار خود، داشتن امکانات و کیفیت مناسب، شرکت خود را به برند تبدیل کنید. طراحی سایت و تبدیل شدن به برند مثل بنای یک خانه در اینترنت است که می‌توانید بدون واسطه خدمات و محصولات خود را به دیگران معرفی کنید.

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی :

  • بهترین بودن در عین سادگی :

سادگی در هر چیزی همیشه مورد پسند کاربران بوده، پس یک وبسایت شرکتی باید در عین ساده بودن نیاز مشتری را برطرف کند.

  • هاست مناسب :

درواقع هاست یک فضای مناسب برای نگهداری دیتابیس و اطلاعات وبسایت شما می‌باشد. سرعت لود،  امنیت ، آپ تایم و … ویژگی‌هایی است که به صورت مستقیم به هاست بستگی دارد.

  • سئو مناسب :

سئو اصول و قواعدی است که باعث می‌شود وبسایت شما در صدر نتایج جست و جو گوگل قرار بگیرد. در طراحی سایت شرکتی باید این قوانین رعایت شود تا به نتایج دلخواه برسیم .

سئو سایت شرکتی
  • هماهنگی در صفحات :

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در طراحی وبسایت شرکتی این است که نظم و هماهنگی در این صفحات حاکم باشد تا مخاطب بعد از بازدید وبسایت سر در گم و مبهوت نباشد .

  • سازگار بودن با موبایل ، تبلت و کامپیوتر :

از مهم ترین ویژگی‌هایی که در طراحی وبسایت شرکتی باید رعایت شود، ریسپانسیو بودن است. اگر وبسایت ریسپانسیو باشد به راحتی در تمام دستگاه های دیجیتال قابل نمایش است.

ریسپانسیو بودن
  • امنیت :

بدون شک شما اطلاعات محرمانه و مهمی درباره کسب و کار خود دارید که امنیت آن برایتان اهمیت زیادی دارد. و یا ممکن است قسمتی از آن را به سایت فروشگاهی تبدیل کنید و درگاه پرداخت برای فروش محصول یا ارائه خدمات داشته باشید. پس یکی از مهم ترین ویژگی‌ها در طراحی سایت شرکتی، امنیت آن است.

  • ساخت اتوماسیون اداری :

ساخت اتوماسیون اداری یا خودکار سازی اداری، یک سیستم اطلاعاتی مبتنی بر پایه کامپیوتر است که برای سرعت بخشیدن به کارها و درخواست های اداری به کار میرود.

سفارش سایت شرکتی :

طراحی سایت در هر کسب و کار به عنوان یک نشان خاص در فضای وب است. که اگر یک وبسایت حرفه ای داشته باشید و با ترفندهای دیجیتال مارکتینگ، میتوانید کسب و کار خود را تبدیل به برند کنید. که باعث افزایش مخاطب می شود که میتوانید آن ها را به مشتری تبدیل کنید. حال این تفاسیر را برعکس کنید و فرض کنید که یک وب سایت بسیار ضعیف دارید و نیاز های مشتری را بر طرف نمیکند و مخاطب پاسخ هیچ کدام از سوالات خود را پیدا نمیکند. پس وب سایت شما را برای همیشه کنار می‌گذارد. همانطور که یک منبع و مرجع خوب همیشه در خاطرمان می ماند یک وب سایت بد هم در خاطر می ماند.

برای اطلاعات بیشتر درباره کسب و کار خود و ثبت سفارش با کارشناسان تیم ونداد در ارتباط باشید .

حال با این تعاریف و تفاسیر سفارش سایت شرکتی خود را باید به کسانی بسپارید که با رعایت کردن تمام اصول و قوانین بتوانند، بهترین نتیجه را در اختیار شما قرار دهند. و تنها معرفی شرکت، به صورت معمولی نباشد بلکه از اصول بازاریابی دیجیتال مارکتینگ برای بهبود و افزایش مشتریان استفاده کند.

هزینه طراحی سایت شرکتی :

 

قیمت انواع سایت ها با یکدیگر متفاوت است. هزینه سایت با توجه به امنیت و سئو آن‌ها فرق میکند. همچنین هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز و خواسته شما تعیین میشود.

شرکت ونداد با رعایت تمام اصول و قواعد، با توجه به نیاز و خواسته های شما، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت شرکتی و مشاوره رایگان با کارشناسان ونداد، تماس حاصل فرمائید.

نمونه کار های طراحی سایت شرکتی توسط شرکت ونداد :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *