بهبود نتایج سئو و بهینه سازی سایت در کرج

وب اپلیکیشن
وب اپلیکیشن چیست ؟
طراحی سایت کرج
طراحی سایت در کرج

شاید برایتان باور پذیر نباشد اما سایت شما هم می تواند بدون هیچ دردسر و پیچیدگی خاصی، در صفحه اول موتورهای جستجو قرار بگیرد. اما اگر می پرسید که چطوری؟ پس با ما در این مقاله همراه باشید که تیم متخصصین سئو سایت در کرج پاسخگوی شما خواهد بود.

چرا سایت ما باید سئو و بهینه سازی شود؟

بدون شک این اولین سوالی است که در ذهن بسیاری از افراد شکل می گیرد. چرا باید برای سئو سایت وقت بذارم؟ پرداخت هزینه سئو چه تاثیری در رشد کسب و کار و برندسازی من دارد؟

یک مثال ساده

بذارید با یک مثال برای شما توضیح بدهم. فرض کنید شما یک شرکت سئو سایت در کرج هستید، قطعا در حوزه کاری خود رقیبان زیادی خواهید داشت. پس به طور مداوم باید درگیر خلق یک مزیت رقابتی نسبت به سایرین باشید. 

شاید از تبلیغات استفاده کنید. شاید هزینه های دریافتی خود را کاهش دهید. اما با بحران های پیش رو چطور برخورد می کنید؟ برای مثال بحران کرونا بسیاری از کسب و کارها را دچار تنش کرده است، پس پیشنهاد ما برای مزیت رقابتی، حضور قوی در دنیای اینترنت و فضاهای مجازی است.

سئو و بهینه سازی سایت در کرج

شروع مارکتینگ با سئو سایت

تا اینجا به این نتیجه رسیدیم که حضور در فضاهای مجازی می تواند نجات بخش کسب و کار ما  را به ویژه در بحران ها باشد. اما نکته مهم این است که پیشرفت تکنولوژی رقابت در دنیای دیجیتال مارکتینگ را هم دشوار کرده است. اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد، ما الگورتیم های گوگل را به طور دقیق می شناسیم و غول گوگل را به تسخیر خود در می آوریم.

چرا سایت ما را انتخاب می کنند؟

به احتمال زیاد شما کلمه سئو سایت در کرج را جستجو کرده اید و به سایت ما رسیده اید. اما چه چیزی باعث شد که سایت ما را انتخاب کنید؟ این همان کاری است که ما برای سئو سایت خود انجام داده ایم. به کار گیری تکنیک های فنی و اصولی که توانسته ما را در کلمه سئو سایت در کرج در جایگاه خوبی  برای موتورهای جستجو قرار دهد.

مشتریان واقعی در دنیای مجازی!

همانطور که ما توانستیم با  کلمه ” سئو سایت در کرج ” مشتریان بالقوه و بالفعل خود را در شهرمان انتخاب کنیم. پس شما هم می توانید، اگر فرصت انجام این کار را ندارید می توانید از یک شرکت سئو کمک بگیرید. نگران هزینه سئو سایت نباشید، قطعا درآمد حاصل از مشتریانی که پس از سئو به سمت سایت شما روانه می شوند، بیشتر از هزینه ها خواهد بود.

آیا هزینه سئو سایت در کرج با شهرهای دیگر تفاوت دارد؟

معمولا تعیین هزینه سئو بر اساس کلمات و واژه هایی است که توسط مشتری اعلام می شوند. اما عوامل دیگری نیز بر این قیمت تاثیر گذارند. برای مثال هزینه سئو سایت در کرج نسبت به تهران که پایتخت است و یا نسبت به شهرهای کوچک کاملا متفاوت است. این تفاوت هزینه در تمامی کسب و کارهای شهرهای بزرگ و کوچک به وضوح قابل مشاهده است.

تفاوت هزینه سئو محلی

در بعضی موارد، سئو محلی می تواند در هزینه سئو سایت تاثیر گذار باشد. برای مثال، اگر شما بخواهید بهینه سازی سایت خود را  بر اساس کلمه ” سئو سایت در کرج ” و کلمه “سئو سایت در قزوین”  انجام دهید. قطعا با رقم های مالی متفاوتی رو به رو خواهید شد.  چرا که هر چه میزان رقابت در کلمات و محل انتخابی بیشتر باشد به همان میزان نیز زمانی که باید برای آن در نظر گرفته شود و هزینه سئو بالا می رود.

local-seo

آیا هزینه سئو سایت شامل پشتیبانی نیز می باشد؟

ممکن است  سئو سایت شما به اتمام رسیده باشد و رتبه های خوبی را در موتور جستجو گوگل کسب کرده باشید. اما کسب رتبه لزوما به این معنا  نیست که همیشه این جایگاه ثابت خواهد ماند. اگر مدت زمان کوتاهی (حدود چند ماه) هیچ  فعالیتی جهت بهینه سازی سایت خود نداشته باشد قطعا رقبایی که دوست دارند به امتیاز شما برسند و پیوسته در تلاش هستند از شما پیشی خواهند گرفت. پس هنگام عقد قرارداد سئو باید مطمئن باشید که این هزینه سئو شامل پشتیبانی می باشد یا خیر؟

 ونداد انتخاب اول برای سئو سایت در کرج

هدف اصلی ما در ونداد رشد و توسعه کسب و کار و برند تجاری شما است. پس در این راستا از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد. . ما بهترین راهکارهای سئو را  بر اساس استراتژی کسب و کار شما تهیه و تدوین می کنیم. مشتریان و نمونه کارهای ما در زمینه سئو سایت در کرج گواهی روشن بر این حقیقت است. برای مشاهده نمونه کارها و ارتباط با مشتریان می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *