سئو سایت شرکتی در قزوین

طراحی سایت فروشگاهی در گرگان
طراحی سایت فروشگاهی در گرگان
16 تیر 1400
ui_ux
تفاوتui_ux در طراحی وبسایت چیست؟
19 تیر 1400

از آن جایی که شهر قزوین، یکی از قطب های صنعتی ایران می باشد، قطعا دارای شرکت­های فراوانی است. اغلب این شرکت­ها یک سایت برای کسب و کارشان دارند. اما موضوع مورد توجه این بحث چگونه بهینه شدن این سایت­ها می­ باشد. برای بهینه شدن، باید بر روی سئو سایت شرکتی توجه کرد.

اهمیت سئو سایت شرکتی در قزوین

صفحه اول نتایج

خیلی از کاربران بیشتر ۵ نتیجه ای که در صفحه اول نتایج یا serps می بینند را وارد می شوند و از نتایج صفحه ۲،۳،… بازدید نمی کنند. که این خیلی مهم است که با استفاده از سئو سایت شرکتی کاری کرد که سایتمان در صفحه اول قرار گیرد.

کاربر محور

گوگل فقط این نیست که برای موتورهای جستجوی سایت ، مناسب باشد ، باید توجه کنید که سایتتان user experience یا کاربری بهتری داشته باشد. هر چقدر سایت کاربر محور تر و دقیق تر باشد بهتر است.

اعتماد

کاربر زمانی به شما اعتماد دارد که سایت شما در top position یا همان صدر نتایج قرار داشته باشد. پس طراحان باید به سئو سایت شرکتی در قزوین بپردازند تا آدرس سایت شرکت در صفحه اول نتایج گوگل قرار گیرد.

رقابت

سئو سایت شرکتی میتواند رقابت را کم یا حذف کند. یعنی زمانی که ۲تا سایت در serps جایگاه های مختلفی داشته باشند رقابتشان کم می شود.کار کردن در دنیای وب، اگر جایگاه بهتری داشته باشید، سرعت پیشرفت و موفقیت شما زیاد می شود و مشتریهایتان به صورت تساعدی زیاد می شود.

 

ربات­های گوگل

گوگل ربات های نرم افزاری تهیه کرده است که سراسر وب میخزند و صفحات را ایندکس می کنند.

خزنده گوگل به صفحات گوگل امتیاز می دهد.آن صفحه ای که امتیازش بیشتر است در صفحه نتایج بالاتر قرار می گیرد.به همین دلیل کار بر روی سئو سایت شرکتی، اهمیت فراوانی دارد.

انواع سئو سایت شرکتی در قزوین

سئو داخل سایت یا درون صفحه ای (on page seo) :

به فرآیند هایی که ما برای سئو سایت شرکتی، میتوانیم انجام دهیم تا از نظر موتور های جستجو پیشرفت کنیم و رنکینگ بالاتری داشته باشیم سئو داخل سایت میگوییم.این روش پایه تمام تلاش های بهینه سازی است ، زیرا جایی است که شما بیشترین کنترل را روی ان دارید.

برای مثال شما در کدنویسی سایت ، استاندارد های لازم را رعایت می کنید که این استاندارد ها همان سئو داخل سایت است.چون شما مدیریت مستقیم روی ان دارید.شما محتوایی که تولید میکنید ، دقت لازم را به عمل می آورید.در محتواهای تصویری و ویدئویی دقت لازم را به عمل می آورید.در رنگبندی ها ، انتخاب قالب ، انتخاب هاست و … شما مستقیم میتوانید آن­ها را مدیریت کنید که به طور مستقیم روی سئو تاثیر میگذارد.

سئو خارج سایت یا برون صفحه ای (off page seo) :

به یکسری کارها را ما داخل سایت نمیتوانیم انجام دهیم و بستگی به روابطی که از دیگران به ما میرسد دارد را سئو خارج سایت گفته می شود.

برای مثال اگر شما بر روی سئو سایت شرکتی کار می کنید، در هر زمینه ای (مثلا آموزشی) ، اگر آموزش های شما به اندازه کافی قوی باشد ، خیلی از افراد به سایت شما لینک می دهند و آن را معرفی می کنند.

این سایت هایی که به شما بک لینک می دهند ، لینک جویس را وارد سایت شما می کنند و باعث می شوند ارزش صفحات سایت شما افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *